Loteria i darmowe spiny na Glow w Betsson

Do 31 stycznia odbieraj codzienne darmowe spiny na Glow w Kasynie Betsson oraz bilety do losowania 20 000 PLN

Termofor i wełniane skarpety to dobry sposób na walkę z mrozem, ale naprawdę niezawodną metodę znajdziesz w Kasynie Betsson. Nic bowiem nie rozgrzewa bardziej, niż atrakcyjne nagrody gotówkowe, bonusy i free spiny zarazem! A wszystko to w jednej promocji, która towarzyszyć nam będzie przez cały miesiąc, od 11 do 31 stycznia. Dodatkowym plusem oferty jest szansa na zgarnięcie potężnego jackpota.

Zarejestruj się w Kasynie Betsson i skorzystaj z bonusu powitalnego

Zapisz się do promocji na stronie Kasyna Betsson. Wystarczy jednorazowe zgłoszenie, by codziennie zdobywać 10 free spinów na slocie Glow oraz 1 bilet na cotygodniową loterię gotówkową. Zestaw ten zagwarantuje Ci zakład nie mniejszy niż 40 PLN, postawiony na najpopularniejszych grach z jackpotem. Mowa o automatach Mega Fortune, Mega Fortune Dreams i Hall of Gods. Każdej doby, w Twoje ręce trafić może maksymalnie 1 los i 10 darmowych spinów.

Otrzymane darmowe spiny wykorzystuj na bieżąco, bowiem termin ważności gratisów od Betsson upływa wraz z końcem dnia, w którym zostały przyznane. Wszelkie wygrane zdobyte z ich pomocą, obróć minimum 35 razy w serwisie. Dzięki losom zebranym w obrębie każdego tygodnia zabawy, możesz zawalczyć o fanty gotówkowe w aż 3 losowaniach.

Pierwsze losowanie odbędzie się 18 stycznia, drugie 25 stycznia, a ostatnie będzie miało miejsce 1 lutego. Nagrodami głównymi w każdym z nich jest żywa gotówka, o wartości 20 000 PLN, 4 000 PLN i 2 000 PLN, niepodlegająca wymogom obrotu. Dodatkowo, na konta 100 osób dodane zostaną bonusy w wysokości 200 PLN. Należy obrócić je przed wypłaceniem minimum 10 razy w ciągu 5 dni.

Nikogo nie trzeba przekonywać o tym, że automaty Mega Fortune, Mega Fortune Dreams oraz Hall of Gods stanowią źródło niesłychanie okazałych wygranych. Suma oferowanych przez nie jackpotów przyprawia o zawrót głowy. Czy podczas styczniowej promocji, choć jeden z nich zostanie rozbity? Kasyno Betsson życzy wszystkim swoim użytkownikom udanego połowu monet, a na zachętę proponuje bonus 100% do 2 000 PLN od zdobytego rapid jackpota. Jeśli go ustrzelisz, bonus powędruje do Ciebie w pierwszy poniedziałek po zdobyciu błyskawicznego jackpota. Wystarczy zaledwie jeden obrót na grach Kasyna Betsson, by premię spieniężyć.

Wyjdź spod koca i zacznij grać! W Kasynie Betsson temperatura wciąż rośnie! Zostań uczestnikiem styczniowej promocji i baw się z nami w karnawałowym nastroju. Kto jeszcze nie posiada konta w serwisie, w imię niesłabnącego świetnego samopoczucia i dobrego humoru, powinien już teraz dokonać rejestracji. Na nowych gości czeka bonus 100% do 1 000 PLN oraz 50 free spinów na grę Mega Fortune Dreams. Gorąco zapraszamy!

Oceń artykuł