Wielka wygrana na slocie Piggy Bank w Kasynie Betsson

Gracz ze Szwecji zdobył 376 000 Euro w mobilnej wersji Piggy Bank w Kasynie Betsson

2014-11-28 15:32 WYGRANE KASYNO BETSSON
Szczęśliwy gracz, którego znamy tylko pod jego nikiem Martin, wzbogacił się w Szwecji o 376.000 Euro na mobilnym slocie Piggy Bank. Wiadomo, że gracz obstawiał w Koronach szwedzkich w popularnym Kasynie Betsson. W wolnych chwilach grał na swoim telefonie komórkowym.

27 letni Martin z miejscowości Lund, naprawiał swój motor, gdy na jego smartfonie przyszedł sms zawiadamiający o wpłynięciu darmowych obrotów na udział w slocie Mega Fortune Dreams od Betssona. Zostawił majsterkowanie i zagrał w Mega Fortune Dreams za Free Spiny, z których wygrał 10 SEK. Postanowił tą wygraną zainwestować w nową grę Piggy Bank, gdzie obstawiając 1 SEK wygrał 41 SEK. Natchnęło go że ma dobrą passę więc pomyślał że ma 41 szans na wygranie Jackpota.

Zarejestruj się w Kasynie Betsson, odbierz bonus na start 100% do 500 PLN całkowicie za darmo!

Rozpoczynając tego dnia grę z 10 SEK, po siedemnastu spinach w Piggy Bank w Kasynie Betsson, gdy wszedł do rundy bonusowej w jego duszy zaświtała myśl „cóż, trzeba zdobyć tego jackpota”! No i udało się! Wybór Martina się opłacił, bo zdobył on 376.000 euro właśnie w tej grze. Teraz jego marzenia się spełniły, już nie naprawia starego motocykla tylko kupił od dealera motocyklowego nowiutki wymarzony egzemplarz. Gdy drużyna Betssona poprosiła o opisanie swojego szczęścia, ten tylko głośno krzyknął z radości.

Co chwilę są nowi zwycięzcy, więc przestań się wahać i dołącz do gry w kasynie Betsson. Nie ważne gdzie i na czym grasz ważne, że się odważysz spróbować szczęścia. Możesz wygrać tylko, jeśli grasz!

Oceń artykuł